Do kolejnej podróży pozostało:

tyg.
dni
godz.
min.
sek.
0
0
0
6
1
6
4
3
4
9

O nas

Nie znamy osoby, która nie lubi oddawać się przyjemnościom i brać życia pełnymi garściami. Podróże, seks, miliony orgazmów, pieszczoty oraz świetne towarzystwo – jest wiele sposobów na sprawienie sobie radości. A jakby połączyć te wszystkie elementy w jedną, wielką mieszankę rozkoszy?

Specjalnie dla osób kochających łączyć przyjemne z pożytecznym pragniemy przedstawić najnowszy projekt SecretFace.pl .

SwingTravel stanowi powiew świeżości wśród klimatycznych wydarzeń na polskiej mapie swingu.  Ma na celu połączyć zarówno wszystkich doświadczonych miłośników seksu grupowego jak i początkujących entuzjastów, którzy dopiero wkraczają w ten ekscytujący świat.

SwingTravel jest idealną opcją dla tych, którzy kochają podróże w najlepszym towarzystwie. Nic tak nie spaja jak wspólne odkrywanie najdalszych, najgłębiej ukrytych  zakątków Polski, świata i nie tylko.

Nasza oferta skierowana jest głównie do swingujących par pragnących oddawać się cielesnym uniesieniom w każdym miejscu na Ziemi. Nie ukrywamy, że w przyszłości planujemy rozszerzyć naszą działalność również dla singielek i singli. Gwarantujemy naszym podróżującym ekscytujące eskapady, domówki oraz wiele atrakcji podczas wspólnych wypadów, które nadadzą  niepowtarzalnego i niezapomnianego charakteru .

SwingTravel jest inicjatywą unikalną, niezwykłą oraz przepełnioną erotyzmem na każdej szerokości geograficznej.Zapraszamy wszystkie pary hołdujące zabawę na najwyższym poziomie w przyjaznej atmosferze bez zawiści, przymusu i chamstwa.Obiecujemy, że jeszcze czegoś takiego nie poznaliście – ale jak już poznacie to pozostaniecie z nami już na dłużej .

FreshMail.pl
 

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeb rejestracji uczestnika wyjazdu wakacyjnego ze SwingTravel (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

FreshMail.pl
 

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl