Producenci
O nas

Nie znamy osoby, która nie lubi oddawać się przyjemnościom i brać życia pełnymi garściami. Podróże, świetne towarzystwo, a może niewinne pieszczoty, może odważna zabawa, a w końcu „miliony” cudownych orgazmów pod gwiazdami? – jest wiele sposobów na sprawienie sobie radości. A gdyby tak połączyć te wszystkie elementy w jedną, wielką mieszankę rozkoszy?

 

A zatem, wszystkim osobom pragnącym łączyć przyjemne z pożytecznym przedstawiamy najnowszy projekt SecretFace.pl.

 

SwingTravel stanowi powiew świeżości wśród klimatycznych wydarzeń na swingerskiej mapie usług turystycznych w Europie. Ma na celu połączyć wszystkich miłośników seksu grupowego, zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących entuzjastów, którzy dopiero wkraczają w nasz ekscytujący świat.

 

SwingTravel jest idealną opcją dla tych, którzy kochają podróże w najlepszym towarzystwie. Nic tak nie spaja, jak wspólne odkrywanie najdalszych, najgłębiej ukrytych  zakątków Polski i świata.

 

Nasza oferta skierowana jest do par, singli oraz singielek pragnących oddawać się cielesnym uniesieniom w każdym miejscu na Ziemi. Gwarantujemy naszym podróżującym ekscytujące eskapady oraz wiele atrakcji podczas wspólnych wypadów, które nadadzą wyjazdowi niepowtarzalnego charakteru.

 

SwingTravel jest inicjatywą unikalną i niezwykłą - przepełnioną erotyzmem na każdej szerokości geograficznej. Zapraszamy wszystkie pary hołdujące zabawie na najwyższym poziomie, w przyjaznej atmosferze bez oporów, bez wstydu, bez tabu. Obiecujemy, że jeszcze czegoś takiego nie doświadczyliście – ale jak już doświadczycie, to pozostaniecie z nami już na dłużej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl