Producenci
Pierwszy raz

PIERWSZY RAZ

Rezerwacja krok po kroku

Wstępnej rezerwacji możesz szybko i bezpiecznie dokonać przez internet.

Gdy klikniesz przycisk „Kup Teraz” (znajduje się on przy każdej ofercie), znajdziesz się w Bezpiecznym Procesie Rezerwacji. W każdym kroku tego procesu, otrzymasz informacje o tym, co należy zrobić.

Krok1 – Podaj dane uczestników

Tutaj wpisz imiona, nazwiska oraz daty urodzenia wszystkich uczestników rezerwowanej imprezy turystycznej.

Krok2 – Dane rezerwującego

W tym momencie prosimy o podanie danych osoby rezerwującej: imię, nazwisko, adres, kod pocztowy, miejscowość, telefon kontaktowy oraz e-mail.

Krok3 – Podsumowanie danych

W tym miejscu zobaczysz informacje o wybranej imprezie oraz dane uczestników i rezerwującego. Sprawdź dobrze czy wszystko się zgadza. Jeśli tak, potwierdź i przejdź do następnego kroku.

Pamiętaj! Możesz edytować wpisane dane.

 

Krok4 – Płatność

Potwierdź zapoznanie się z Warunkami Uczestnictwa i Warunkami Ubezpieczenia (możesz również od razu zapisać się do newslettera, aby najlepsze propozycje otrzymywać na swoją skrzynkę mailową) i ZAREZERWUJ SWÓJ WYJAZD!

Otrzymasz potwierdzenie rezerwacji, wraz z jej numerem. 
Potwierdzenie rezerwacji zostanie przesłane także na Twój adres e-mail.

Pamiętaj! W zależności od wybranej formy płatności, przelew może być zrealizowany nawet do kilkudziesięciu godzin od zlecenia. Jeśli wybrałeś tradycyjne formy płatności, dla pewności prześlij potwierdzenie na adres biuro@swingtravel.pl. Brak wpłaty w ciągu 72 godzin od dokonania rezerwacji spowoduje jej anulowanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl