Producenci
Regulamin

Witryna www.swingtravel.pl jest udostępniania na warunkach opisanych poniżej, z dodatkowymi zastrzeżeniami zawartymi w dokumencie Prawa autorskie.

Witryna www.swingtravel.pl jest dostępna w takim stanie w jakim użytkownik ją otrzymuje z serwera obsługującego. Właściciel witryny, RMC INVESTMENTS S.C. nie udziela żadnych gwarancji co do dostępności serwisu, która może być ograniczona lub przerwana w dowolnej chwili bez powiadamiania użytkownika.

Witryny www.swingtravel.pl nie można używać inaczej niż do celów osobistych i niekomercyjnych. RMC INVESTMENTS S.C. zabrania używania jakichkolwiek zautomatyzowanych systemów lub oprogramowania do pozyskiwania danych z tej strony do celów komercyjnych (tzw. „screen scraping”), a także udostępniania lub obsługiwania łączy do niniejszej witryny bez uzyskania uprzedniej pisemnej zgody jej właściciela.

Wszelkie informacje, dane i materiały udostępniane w ramach witryny www.swingtravel.pl są chronione prawami autorskimi, prawami do znaków towarowych, prawami do baz danych lub innymi prawami własności intelektualnej.

W przypadku jakiegokolwiek nieupoważnionego korzystania z niniejszej witryny, RMC INVESTMENTS S.C. zastrzega sobie prawo do podjęcia wszelkich niezbędnych działań, w tym wystąpienia na drogę sądową, bez uprzedzania o tym fakcie użytkownika. Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań, nie gwarantujemy, że informacje i ceny zawarte na naszych stronach są wolne od uchybień i błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń.

RMC INVESTMENTS S.C. zastrzega sobie prawo zmiany zawartości witryny w każdej chwili przez wyłączanie stron wcześniej dostępnych i włączanie nowych stron. RMC INVESTMENTS S.C. nie bierze żadnej odpowiedzialności za zdarzenia wynikłe podczas przeglądania stron witryny www.swingtravel.pl. Dana oferta jest dostępna tylko wówczas, kiedy można ją zarezerwować poprzez stronę www.swingtravel.pl w momencie jej przedstawienia na tej stronie.

W celu poprawienia funkcjonalności witryny www.swingtravel.pl, istnieje prawdopodobieństwo zamieszczania odwołań hipertekstowych do zasobów internetowych podmiotów trzecich. W takim przypadku użytkownik powinien zapoznać się z ograniczeniami prawnymi mającymi zastosowanie dla tych zasobów.

RMC INVESTMENTS S.C. przekazuje Klientowi informację o położeniu hotelu wymaganą przez art. 40 ust. 1 pkt 1 lit. c) Ustawy poprzez podanie miejscowości, w której znajduje się hotel. Informacja ta jest zawarta w opisie Imprezy na stronie www.swingtravel.pl w zakładce „Mapa i informacje o regionie”. Dodatkowo RMC INVESTMENTS S.C. udostępnia Klientom korzystanie z internetowego narzędzia umożliwiającego szczegółową lokalizację hotelu na mapie za pośrednictwem Google. Udostępnienie tego narzędzia internetowego nie stanowi określenia przez RMC INVESTMENTS S.C. położenia hotelu w rozumieniu art. 40 ust. 1 pkt 1 lit. c) Ustawy z dnia 24 listopada 2017r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

Treść "Polityki prywatności" oraz "Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną" mogą ulec zmianie w każdej chwili, bez uprzedniego poinformowania użytkownika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl